ZŠ A MŠ PŘEMYSLOVO NÁMĚSTÍ BRNO

 
 

Adaptační pobyt Jeseníky Petříkov

V polovině září vyrazily šesté třídy na adaptační pobyt do Jeseníků. Cílem tohoto pobytu v překrásné přírodě bylo stmelit nově vzniklé kolektivy, dát jim šanci poznat všechny své spolužáky a také své vlastní já.

Pobyt jsme zahájili výtečným obědem a pak jsme popustili uzdu fantazii a společně si namalovali trička, která nás něčím spojovala, ale zároveň vystihovala každého z nás. Později odpoledne jsme se vydali zahrát si bowling. I tady jsme si užili spoustu legrace. Po výborné večeři byl prostor na společenské hry i sportovní vyžití venku.

Druhý den nám sice lehce poprchávalo, ale to nás neodradilo od společného výšlapu na Paprsek.

Cesta byla dost dlouhá na navázání nových přátelství a mnozí z nás poznali, že mají kolem sebe spoustu skvělých kamarádů, kteří je v případě potřeby nenechají ve štychu. Trochu mokrá a únavná procházka některé jedince zmohla, ale výborný pozdní oběd jim opět dodal energii. Po kratičkém odpočinku následovaly sportovní hry venku, diskotéka, opékání buřtů a taky noční stezka odvahy.

V pátek ráno po senzační snídani následoval důkladný úklid pokojů a balení na cestu zpět domů. Nejeden z nás litoval, že adaptační pobyt byl pouze na tři dny. Pobyt skončil, ale spoustu nových přátelství a příběhů však začíná. Tak hurá na ně!

Za všechny zúčastněné Mgr. Martina Albrechtová, Mgr. Petra Mlčochová a paní asistentky Veronika a Markéta